Prosem Mühendislik, müşterilerine söz verdiği kaliteden ödün vermeden hizmet verebilmek amacıyla mühendislik hizmetleri kapsamındaki her türlü işi kendi bünyesinde yapmak üzere yapılanmıştır.

- POZİTİF DÜŞÜN, POZİTİF YAP. -

Prosem Mühendislik birçok disiplini bünyesinde barındıran uzman kadrolara sahip 2007 yılından itibaren hizmet veren yenilikçi bir firmadır.

Prosem Mühendislik en son teknolojiden yararlanarak ve projenin ihtiyaçları gereği üniversitelerle işbirliği yaparak hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu hizmet sürecinin her safhasında işverenin katılımı da sağlanmaktadır.

Prosem Mühendislik hizmet anlayışını üç temel unsura dayandırmıştır. Bu üç temel unsur işbirliği, kusursuz hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımdır.
Prosem Genel Broşür

Prosem Genel Broşür

Prosem Hidroelektrik Broşürü

Prosem Hidroelektrik Broşürü

Prosem Hidromekanik Broşürü

Prosem Hidromekanik Broşürü

Prosem Elektromekanik Broşürü

Prosem Elektromekanik Broşürü

 
member.png

Terzi İşi Çözüm

Her bir projenin kendine özgü koşulları ve çözüme giden birden fazla yol vardır. Prosem Mühendislik ilk olarak bu koşullarla beraber müşterinin ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak belirleyerek işe başlar. Müşteri, tedarikçi, yüklenici gibi projenin tüm unsurların beklentilerini, kapasitelerini, deneyimlerini göz önüne alan ve bu unsurlarla yakın bir işbirliği içerisinde çalışmalarını yürütür. Her bir proje için araştırmacı, yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla projeye özel terzi usulü çözümler ortaya koyarken, işletme döneminin sorunsuz ve işletme maliyetlerinin en aza indirilmesini sağlar. Prosem Mühendislik, sunmuş olduğu terzi işi çözümlerle, sektörde önemli bir itibara sahip olmuştur.

Yenilikçi Yaklaşım

Türkiye’de hidroelektrik enerji alanındaki birçok uygulama ilk kez Prosem Mühendislik tarafından hayata geçirilmiştir. Bu uygulamalardan biri basınç sınırlama vanalarının ülkemizdeki hidroelektrik tesislerde ilk kez kullanılmasıdır. Bir başka örnek ise, hidroelektrik projelerde ülkemizde ilk kez kullanılan şişme savak uygulamasıdır. Bu uygulama ile ilgili her türlü mühendislik hizmeti Prosem Mühendislik tarafından verilmiştir.

Felsefe

Prosem Mühendislik hizmet anlayışını üç temel unsura dayandırmıştır. Bu üç temel unsur işbirliği, kusursuz hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımdır. Prosem Mühendislik tarafından proje hazırlama sürecindeki işbirliği sadece disiplinler arası ortak çalışmayı değil, yatırımcıyı da çalışmaya dahil etme felsefesini içermektedir.

ceo.jpg

İletişim Bilgileri

Linkedin

E-Posta 

Google+

 

Kamil Karaağaç

Genel Müdür, Kurucu Ortak

İnşaat Mühendisi

kkaraagac@prosem.biz

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1993 yılında mezun olmuştur. Meslek hayatı boyunca yoğun olarak su kaynakları ve su yapıları alanında çalışmıştır. Ayrıca deprem mühendisliği konusunda da mesleki tecrübesi bulunmaktadır. DSİ ve özel sektör tarafından hayata geçirilen birçok sulama, içme suyu, taşkın koruma ve enerji amaçlı projelerde çeşitli kademelerde yer almıştır. 2007 yılında Prosem Mühendislik firmasını kurmuştur. Genel müdürlüğünü yürüttüğü Prosem Mühendislik’te halen aktif olarak mühendislik ve yöneticilik yapmaktadır. .

Hidroelektrik enerji konusunda mühendislik ve müşavirlik hizmetleri olmak üzere altyapı, ulaşım ve üstyapı projeleridir. Mühendislik ve müşavirlik hizmetleri, ilk etüt çalışmaları, yapılabilirlik ve planlama ve çalışmaları, kati ve uygulama projeleri, maliyet tahminleri, ihale dökümanları, tedarikçi ve yüklenici seçimi danışmanlığı, proje yönetimi, saha müşavirliği ve hidroelektrik şirketlerin hisse devirlerinde teknik ve ekonomik değerlendirme çalışmalarını kapsamaktadır.