Terzi İşi Çözüm

Her bir projenin kendine özgü koşulları ve çözüme giden birden fazla yol vardır. Prosem Mühendislik ilk olarak bu koşullarla beraber müşterinin ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak belirleyerek işe başlar. Müşteri, tedarikçi, yüklenici gibi projenin tüm unsurların beklentilerini, kapasitelerini, deneyimlerini göz önüne alan ve bu unsurlarla yakın bir işbirliği içerisinde çalışmalarını yürütür. Her bir proje için araştırmacı, yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla projeye özel terzi usulü çözümler ortaya koyarken, işletme döneminin sorunsuz ve işletme maliyetlerinin en aza indirilmesini sağlar. Prosem Mühendislik, sunmuş olduğu terzi işi çözümlerle, sektörde önemli bir itibara sahip olmuştur.

Yenilikçi Yaklaşım

Türkiye’de hidroelektrik enerji alanındaki birçok uygulama ilk kez Prosem Mühendislik tarafından hayata geçirilmiştir. Bu uygulamalardan biri basınç sınırlama vanalarının ülkemizdeki hidroelektrik tesislerde ilk kez kullanılmasıdır. Bir başka örnek ise, hidroelektrik projelerde ülkemizde ilk kez kullanılan şişme savak uygulamasıdır. Bu uygulama ile ilgili her türlü mühendislik hizmeti Prosem Mühendislik tarafından verilmiştir.

Felsefe

Prosem Mühendislik hizmet anlayışını üç temel unsura dayandırmıştır. Bu üç temel unsur işbirliği, kusursuz hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımdır. Prosem Mühendislik tarafından proje hazırlama sürecindeki işbirliği sadece disiplinler arası ortak çalışmayı değil, yatırımcıyı da çalışmaya dahil etme felsefesini içermektedir.